15 günde 10 kilo verdiren kimyon diyeti nasıl yapılır

15 günde 10 kilo verdiren kimyon diyeti nasıl yapılır

15 günde 10 kilo verdiren kimyon diyeti nasıl yapılır

15 günde 10 kilo verdiren kimyon diyeti nasıl yapılır: Bu haberimizde sadece 15 gün içinde tüm göbek yağları eriten % 100 doğal bir bitki olan kimyon diyeti nasıl yapılır onu öğreneceksiniz. Hemen herkesin mutfağında bulunan şifalı bitkinin çayını içerek zayıflamaya hazır mısınız?

Özellikle yazın yaklaşmasıyla balık etli ve kilolu bayanların yanı sıra fit olmaya çalışanların da ilgisini çekecek bir konu ile devam ediyoruz, aslında kimyon çayının en temel özelliği göbek yağını eritmesinin yanı sıra tokluk hissi vermesidir.

Tabi yediklerinize dikkat etmeniz bu noktada etkin bir rol oynuyor, 2 litre su ve biraz da egzersiz ile 15 günde 10 kilo çok cazip ve çılgın bir şey.

Unutmayın bu çay tek başına mucizevi etkiler yaratmaz, bitkinin zayıflatma özelliği kanıtlanmış olsa da siz yine de bir diyet programı ile 15 günlük sürece başlayıp çabuk çabuk fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

15 günde 10 kilo verdiren kimyon diyeti yapımı :

Akşam bir bardağın içine silme yemek kaşığı kimyon tohumu koyup üzerine su ilave edin. Üzerini çay tabağı ile kapatıp sabahı bekleyin. Sabah kalkar kalkmaz bu çayı kaynatın süzüp için.

Bu çay 15 günlük kullanım içindir, 15 günden sonra mutlaka vücudunuzu dinlendirin. 10 günlük dinlenme sürecinden sonra isteğe göre bir 15 gün daha tekrarlayabilirsiniz.

Kimyon Tohumu Faydaları :

Sindirimi düzenler.Gazı ve şişkinliği alır.Zengin vitaminlere sahiptir.Güçlü bir antioksidandır.Hazımsızlığa birebirdir. Özellikle kırmızı ete lezzet katar.

Kimyonlu yoğurt ile hızlı kilo vermek

Haberimizi daha fazla insana ulaştırmak ve halkımızı bilinçlendirmek için lütfen bu haberimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ