5 Damlasıyla Canınız Bir Daha Sigara İçmek İstemeyecek

5 Damlasıyla Canınız Bir Daha Sigara İçmek İstemeyecek

Sigaranın zararlarını bilmeyen yoktur. Sağlık açısından verdiği zararları saymaya kalksak sabah kadar sayabiliriz. Yalnızca sağlığa zararları değil maddi olarak da oldukça bütçeye zarar veren bir bağımlılıktır. Eğer siz veya çevreniz de kullanan yakınlarınızdan birilerinin artık sigarayı bırakmasını istiyorsanız tamamen doğal olan bu yöntemi mutlaka uygulayın.

Sigarayı bırakmak için bantlar, ilaçlar bir çok yöntem denemiş ve sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu yöntem ile tamamen doğal ürünlerle sigarayı bırakmanız mümkün..

Malzemeler:

* 2 yemek kaşığı papatya çayı

* 1/2 limonun suyu

* Limon suyu kadar greyfurt suyu

* 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı

* 1 yemek kaşığı jojoba yağı

* 1,5 yemek kaşığı zeytinyağı

* 1 çay kaşığı kekik

Jojoba yağı ve hindistan cevizi yağını aktarlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. İlk olarak tüm malzemeleri blender’dan geçirin. Cam bir şişenin içerisine koyun. Yapmanız gereken bu kadar kolay. Karışımı gün içinde düzenli olarak burnunuza sürün ve koklayın. Ani olarak sigara içme isteğini bastırdığında ise bir pamuğa 4-5 damla karışımdan damlatın ve sürekli koklayın.

Karışımın kokusu sigara içme isteğini bastırmada oldukça etkilidir. Kolaylıkla hazırlayacağınız bu karışımı uyguladığınızda hem sağlığınıza hem de bütçenize fayda sağlayacaksınız.

Geri başlamamak üzere Sigarayı Bıraktıran 3 Basit Yöntem

Sigara içenler ve yeni bırakanlar için akciğer temizleme kürü

Sigara içenler ve yeni bırakanlar için akciğer temizleme kürü : Yaklaşık 700 den fazla kimyasal madde ile üretilen sigaranın ortalama 600 den fazla zararı vardır. Paketlerin üzerinde en dikkat çekici uyarılar yapılmasına rağmen insanlar sigara içmeye devam ediyor. Daha önemlisi pasif içici olarak adlandırılan sigara dumanına maruz kalınması durumu, sigara içilen ortamlarda bulunmak akciğer sağlığımızı ciddi anlamda tehdit ediyor…

Sigara içenler ve yeni bırakanlar için akciğer temizleme kürü içindekiler

1 litre su,

400 gram soğan,

2 çay kaşığı toz halinde organik zerdeçal (veya zerdeçal kökü),

400 gram organik bal (veya akçaağaç şurubu),

Organik zencefil kökü.

Sigara içenler ve yeni bırakanlar için akciğer temizleme kürü yapılışı :

Su ve balı karıştırın ve kaynayıncaya kadar ısıtın. Şimdi, zencefil ve soğanları kesin ve karışıma ilave edin.

İyi kaynayınca zerdeçal ilave edin. Ocağın ısısını düşürün ve toplam karışımın sadece 1 / 2’si kalana kadar pişirin.

Soğumaya bırakın ve cam bir kaba yerleştirin. Soğutulduğunda buzdolabında saklayın. Sabah ve akşam yemekten iki saat sonra daima iki çorba kaşığı yiyeceksiniz ve akciğerlerinizde sigara dumanından, sigara içmekten ve pasif içici olarak sigara içilen ortamdan bulunmaktan yorulan, tıkanan ciğerleriniz tertemiz olacak.

Bu haber www.diyetevi.com sitesine aittir ve aktif link verilmeden kullanılamaz.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ