5 günde 2 beden incelten krem nasıl yapılır

5 günde 2 beden incelten krem nasıl yapılır

5 günde 2 beden incelten krem nasıl yapılır

5 günde 2 beden incelten krem nasıl yapılır? : Piyasada fazlasıyla yağ yakan kozmetik ürün satılmakta, fakat bunlar oldukça pahalı. Sizin için evde düşük maliyetlerle yapılan ve 5 günde 2 beden incelme sağlayacak yağ yakan krem nasıl yapılır onu anlatacağız.

Ev yapımı yağ yakan krem nane ve viksten yapılıyor. 5 günde 2 beden incelten krem için gerekli malzemeler: Bir çorba kaşığı kadar naneden elde edilmiz nane özü, bir çorba kaşığı alkol, bir çorba kaşığı kabartma tozu ve yarım kutu viks.

Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim. Bütün malzemeleri bir kapta karıştırın ve ağzı kapalı olarak 1 gün muhafaza edin. Ertesi gün bölgesel olarak fazlalığınızın olduğu bel bölgesine, basen bölgesine, sarkık kollarınıza sürün ve üzerini streç film ile sarın ve birkaç saat bu şekilde bekletin. Daha sonra nemli bir bez ile temizleyebilir ya da duş alabilirsiniz. Haftada 3 kere bu işlemi tekrarlayın. En çok kullanıldığı zamanlar geceleri yatarken kullanmaktır.

Viks ile göbek yağlarından kurtulmak

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi ile sadece 2 hafta içinde karın yağlarından kurtulabilirsiniz. Karın yağları bizim üzerinde en çok durduğumuz , alması kolay fakat vermesi oldukça zaman alan bir bölgesel yağlanmadır.

Hepimizin hayali olan yaza formda ve fit girebilmek için şimdiden yağ yakma çalışmalarına başlamalıyız. Bu süreçte doğru beslenmek ve doğru hidrasyon en önemli kilo verme faktörleridir.

Bu tarifimiz ile yağ yakma ve parçalanma süreci hızlanacak ve böylece bölgesel fazlalıklarımızdan daha kolay kurtulacağız. Bu tarifi düzgün yapmanız halinde 2 haftada sonucu gözle görülür şekilde fark edeceksiniz. Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifinin en güzel yanı ise hiçbir yan etkisinin olmaması. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım

Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu : Siz Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Ettiren Mucize İçecek

Kilo vermek kadın erkek birçok kişinin hayalidir. Özellikle kadınlar ideal vücut ölçüleri ne kavuşabilmek için büyük çabalar sarf etmektedirler. Kilo vermek adına birçok insanın diyet ve spor artık yaşam tarzı haline gelmiştir. Fakat Günlük çalışma temposunun yanına da diyet ve spor yapamayan insanlarla bulunmaktadır. Birçok insan masa başı işinde çalışmaktadır. Bu işlerle uğraşırken fiziksel enerji harcamaları da oldukça zorlaşmaktadır. Piyasada insanlara kilo verdirmek adına birçok kimyasal ürün bulunmaktadır.Devamı için tıklayın

Lütfen haberimizi sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ