Diz ağrısına ne iyi gelir

Diz ağrısına ne iyi gelir

Diz ağrısına ne iyi gelir

Diz ağrısına ne iyi gelir Diz ve eklem ağrılarına ne iyi gelir? Yaşlandıkça organlarımız ve vücudumuz bir bütün olarak bozulmaya başlamakta ve yaşla ilgili bir çok sorun ortaya çıkmaktadır. Kemik ağrısı, eklem ağrısı yaşlandıkça en çok karşılaştığımız şikayetlerdendir. Çoğumuz da eklem ve diz ağrılarının tedavisinin olmadığını düşünür ve ağrı kesici gibi sorunu çözmek yerine, sorunun üzerini örtmeyi tercih eder. Diz ağrıları, eklem ağrıları için asla ağrı kesici ilaçlar kullanmayın. Çünkü Diz ağrılarını, eklem ağrılarını kökten yok eden, eklem dokularını onaran ve eklem sıvılarını eski haline getiren doğal bir tedavi yöntemi var.

Neden eklem ve diz ağrısı olur?

Dizlerimiz, zamanla aşınmaya ve yıpranmaya en müsait olan vücut parçalarındandır. Fazla kilolar, hareketsiz yaşam, yanlış duruş ve oturuş pozisyonları, genetik, yaşlanmaya bağlı sebepler, iş hayatımız (sürekli ayakta çalışmak zorunda olanlar) eklem ağrısı ve diz ağrısı şikayetlerini arttırıcı sebeplerdendir. Unutmayın ki eklem ve diz ağrıları tedavi edilmedikçe artacaktır. Erkenden müdahale etmek dizlerimiz ve eklemlerimiz için oldukça faydalı olacaktır.

Bu yazımızda size vereceğimiz doğal eklem ve diz ağrısı tedavi yöntemi ile bütün şikayetleriniz ortadan kalkacak. Kemikleriniz güçlenecek, diz ve eklem sıvısı gençliğinizdeki gibi olacak.

Eklem ve diz ağrısına iyi gelen karışım için gerekli malzemeler: 200 gram bal, 40 gram kabak çekirdeği, 8 çay, kaşığı keten tohumu, 4 yemek kaşığı susam tohumu, 3 çorba kaşığı kuru üzüm, 2 yemek kaşığı jelatin. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçebiliriz.

Eklem ve diz ağrısına iyi gelen karışım yapılışı:  Tüm malzemeleri bir kapta ezin ve iyice karıştırın. Pürüzsüz bir karışım elde edene kadar devam edin. Çözeltiyi bir kavanoza aktarın ve buzdolabında saklayın.

KULLANIMI

Kahvaltı ve öğle yemeğinden önce bir yemek kaşığı kadar tüketin. Tedaviyi karışım bitene kadar devam edin. Bağ dokularınız güçlenecek ve tendonlarınız yenilenecek. Spor yaralanması ve sakatlanması için de çok faydalı olan bu karışımı diz ve eklemlerinden şikayetçi herkese tavsiye ediyoruz. Lütfen paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayın.

Muzlu karışım haberi için görsele basmanız yeterli

Muzlu karışım haberi için görsele basmanız yeterli

Romatizma kireçlenme eklem ağrısını geçiren krem tarifi

Romatizma kireçlenme eklem ağrısını geçiren krem tarifi: Yüzlerce yıldır Ruslar tarafından kullanılan, eklem ağrılarının doğal tedavi iksiri.

Romatizma kireçlenme eklem ağrısını geçiren krem tarifi için gerekli Malzemeler:

1 yemek kaşığı süzme bal 1 yemek kaşığı öğütülmüş acı hardal tohumu tozu
1 yemek kaşığı kaya tuzu yada Himalaya tuzu ince öğütülmüş
1 yemek kaşığı kabartma tozu (Karbonat)

Cam bir kaseye tüm malzemeyi koyun, güzel ve homojen bir karışım elde edinceye kadar iyice karıştırın, içine çok az su yada sızma zeytinyağı katarak krem görüntüsü oluşana kadar karıştırmaya devam edin ve bu karışımı bir krem kabı içine aktarınız.

Kullanım şekli :
Ağrıyan bölgenize , el, bilek , dirsek, diz , ayak ……krema şeklindeki bu karışımdan sürün üzerine streç film yada bir yünlü kumaş, tercihen bir eşarp ile sarın.

Ama, dolaşımı bozmaması için yeterince gevşek bıraktığınızdan emin olunuz. 1.5 -2 saat kremi üzerinde bırakın. Daha sonra yıkayınız. Eğer gece uyurken yapabilirseniz daha da etkili olacaktır ancak uygulama yaptığınız alanı fazla sıkmadığınızdan ve dolaşımı bozmadığınızdan emin olunuz .

Uygulama alanını sabah yıkayabilirsiniz. Ağrılarınız geçinceye kadar aynı tedaviyi her gün tekrarlayın.
İlk uygulamadan sonra bile ağrılarınızın azaldığı ve rahatlamaya başladığınızı fark edeceksiniz .
Bu karışımdaki miktarlar küçük alanlar için örneğin parmaklar , el gibi , bir kaç tedavi için yeterlidir, uyguladıktan sonra kalanını bir kavanoz içinde buzdolabında saklayınız. Ayrıca bu uygulamanıza destek amaçlı olarak aşağıdaki karışımı da hazırlayıp tüketirseniz eğer çok daha kısa sürede faydasını görmeye başlayacaksınız.

Eklem Ağrılarına ne iyi gelir

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ