Doktora gitmeden et beninden kurtulma yöntemleri

Doktora gitmeden et beninden kurtulma yöntemleri

Doktora gitmeden et beninden kurtulma yöntemleri

Doktora gitmeden et beninden kurtulma yöntemleri : Et benleri bilimsel olarak akrokordon olarak bilinirler ve cildin bazı bölümlerinde kan damarlarının ve kolajenlerin birikmesi sonucu oluşurlar.

Hem kadınlarda hem de erkeklerde koltuk altı, kol, boyun, göz kapakları ve göğüslerin alt kısmında görülen bozuk şekilli küçük etli oluşumlara verilen genel isimdir. Ev yapımı etkili tarifler ile et beninden kısa sürede kurtulacak ve cilt doktoruna gitmenize gerek kalmayacaktır. Hemen ilk yöntem ile başlayalım.

Çay ağacı yağı ile et beni tedavisi: Bir pamuklu kulak çubuğunu suya batırın ve üzerine 3-4 damla çay ağacı yağı dökün. Et beninin olduğu yere nazikçe sürün. Bir hafta boyunca her gün bu tedaviyi uygulayın.

Elma sirkesi yağı ile et beni tedavisi: Elma sirkesini pamuğa sürün ve et beninin olduğu yere uygulayın. Her ay bir defa uygulayın.

Ananas suyu ile et beni tedavisi: Et beninin olduğu yere her gün birkaç damla ananas suyu damlatın ve yıkamayın. 10 gün boyunca aynı işlemi yapın ve et beni ve siğilleriniz hatta benleriniz 10 gün sonra kaybolacaktır.

Soğan suyu ile et beni tedavisi: Bir adet soğanı kesin ve gece boyunca tuzlu bir kabın içinde bırakın. Sabah suyunu sıkın ve et beni olan yerlere uygulayın. 10-12 gün içinde kesin sonuç elde edeceksiniz.

Hint yağı ile et beni tedavisi: Bir miktar hint yağı ile karbonatı karıştırarak macun haline getirin. 2-4 hafta boyunca et beninin olduğu yere uygulayın.

Muz kabuğu ile et beni tedavisi : Muz kabuğundan küçük bir parça kesip iç kısmını et beni olan yere koyun ve gazlı bez ile sarın. Sabaha kadar böyle bırakın. Et beni yok olana kadar bu işlemi devam ettirin. DETAYLI TARİF İÇİN TIKLAYIN.

Bu yöntemler doğal ve zararsız olmakla beraber özel ve hassas bir cildiniz varsa veya yan etkisi oluyorsa tedaviyi yaptığınızda, cilt doktorunuza sormakta fayda var.

Ayaktaki siğiller nasıl geçer?

Bu haber diyetevi.com sitesine özel olarak yazılmıştır ve daha fazla insana ulaşması için sosyal medya hesaplarınızda lütfen paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ