Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoks nasıl yapılır

Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoks nasıl yapılır

Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoks nasıl yapılır

Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoks nasıl yapılır: Doktorlar için karaciğerin sağlıklı olması genel vücut sağlığı için çok önemlidir. Sağlıklı bir detoks için en büyük etkendir.  Kötü beslenme, fiziksel hareketsizlik, alkol kullanımı, işlenmiş gıdaların fazla tüketimi, karaciğerin yağlanmasına yani dolaylı olarak vücudun yağlanmasına neden olur.

Bu yüzden size karaciğerinizi detoks yapan, vücuttaki fazla yağları eriten ve forma girmenizi sağlayan Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoks tarifini öneriyoruz.

Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoksu gerekli malzemeler:

6 adet kıvırcık lahana yaprağı, yarım limon(kabukları soyulmuş), 2 adet organik kırmızı elma(yıkanmış ve kesilmiş), bir-iki santim büyüklüğünde zencefil kökü, 1 adet organik pancar (yıkanmış ve soyulmuş), 3 adet organik havuç (yıkanmış ve soyulmuş). Gerekli mazlemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim.

Elma pancar ile karaciğer temizleyen detoksu hazırlanışı:

Hazırlama süresi ortalama 8 dakika sürüyor. Tüm malzemeleri blendır veya katı meyve sıkacağına koyun. Blendıra koyduysanız 1-2 bardak su ilave etmeniz gerekir. İyice parçalandıktan sonra süzgeçle sıkmanız ve karıştırmanız gerekir. Katı meyve sıkacağı kullandıysanız malzemeleri iyice karıştırın.

Oluşan karışımı biraz buz ile servis edin. 1 haftada etkisini gösterecektir. Günde 3 bardak içebilirsiniz. Sabah öğlen akşam olmak üzere yemeklerden sonra.

Karaciğer temizleyen nane limon portakal suyu tarifi

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ