Evde Varis bitkisel tedavi venöz yetmezliği tedavisi

Evde Varis bitkisel tedavi venöz yetmezliği tedavisi

Evde Varis bitkisel tedavi venöz yetmezliği

Evde Varis bitkisel tedavi venöz yetmezliği : Bacaklarınızda örümcek damarlar mı var? Bunlar mor veya kırmızımsı bir tonda dallanma şeklinde cildinizde beliren ufak kan damarlarıdır. Genelde ayak bileklerinde, baldırlarda ve kaslarda ortaya çıkar. Temel olarak, ortaya çıkışları üç unsura dayanır: kalıtım, kötü kan dolaşımı ve kötü hayat alışkanlıkları (kötü diyet, hareketsiz yaşam tarzı).Bazı insanlar ameliyata başvururlar, ancak örümcek damarları gidermek için bazı doğal tedaviler de vardır. Bu makalede Bacaktaki varisleri yok etmek nasıl olur onu anlatacağız.

Evde Varis bitkisel tedavi için gerekli malzemeler:

Yarım bardak portakal suyu, 3 diş sarımsak, 1 çorba kaşığı zeytinyağı. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen hazırlanışına geçelim.  Bütün malzemeleri karıştırıcıda karıştırın ya da sarımsakları elde dövdükten sonra  üzerine zeytinyağı ve portakal suyunu ekleyin. 12 saat boyunca buzdolabında saklayın.  Ertesi gün varisli bölgeyi ılık suyla yıkadıktan sonra yaptığınız karışımı yavaş ve yuvarlak hareketlerle sürün.

Masaj ile iyice yedirdiğiniz karışımın üzerini sıcak bir havlu ile kapatın ve 15 dakika bekletin. Daha sonra da havluyu çıkartın ve 15 dakika da açıkta bekletin varisli bölgeyi. Şimdi ılık su ile güzelce temizleyin. Bu işlemi günde birkaç kez tekrar edin ve varisli kılcal damarların yok olacağını gözlerinizle göreceksiniz.

Varisli bacaklara domates tedavisi Varisli damarlar için doğal çözüm

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ