FELÇLİ EL VE AYAKLAR İÇİN MUCİZE TEDAVİ

FELÇLİ EL VE AYAKLAR İÇİN MUCİZE TEDAVİ

FELÇLİ EL VE AYAKLAR İÇİN MUCİZE TEDAVİ – TURŞU TUZU VE ZEYTİN YAĞI İLE FELÇ KÜRÜ

FELÇLİ EL VE AYAKLAR İÇİN MUCİZE TEDAVİ: Mutlaka tanıdıklarınız arasında kırık ile sonuçlanan kazalardan sonra cansız kalan uzuv (el, ayak), romatizma ve felç geçiren kişilere bu yöntem hakkında mutlaka bilgi veriniz. Bu kürün amacı hareketsiz kalmaları bağlı cansız ve güçsüz organların biran önce toparlanmasına olanak tanır. Alman profesör ve ekibi tarafından 20 yıl önce denenerek bulunan bu kür, el ve ayakları felçli olan hastalar üzerinde uygulandı. Yapılan bu deneyler sonucunda felçli olan bölgelerde olumlu gelişmelerinde olduğu gözlenmiştir. Bu faydalı doğal felç kürü turşu tuzu ve zeytinyağı ile hazırlanmaktadır. Hayati öneme sahip olan bu makalemizi okuduktan sonra çevrenizde bu tür hastalığa sahip kimse varsa mutlaka paylaşın. Böylelikle iyileşme süresine katkıda bulunarak hızlandırmış olur, hayır duası almış olursunuz.

Pratik Turşu Tuzu ve Saf Zeytinyağı ile Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:
– Bir Lt.  Saf Zeytinyağı
– ½ Kg. Turşu Tuzu (Kaya Tuzu)

Romatizma kireçlenme eklem ağrısını geçiren krem tarifi

Felç Kürünün Hazırlanışı

Derin bir kabın içerisine yukarıda belirtmiş olduğumuz malzemeler belirtilen miktarda karıştırılır. Malzemeleri karıştırırken kabın derinliği göz kararı ayarlayabilir 2 litrelik şişeler kullanabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz karışımı güneş gören bir yere bırakın. Her zaman elinizin altında kolay ulaşacağınız yer olursa faydanıza olur. Çünkü felç kürü karışımını günün belirli zamanlarında çalkalayarak tuzun yağın içerisinde çözülmesine katkıda bulunmanız gerekecektir. Ortalama sıcaklık 25-30 derece olması halinde hazırlamış olduğumu bu sıvıyı On gün kadar güneşte bekletmek yeterli olacaktır.

Topuk Dikeni için Pulbiberli Bitkisel Tedavi nasıl yapılır

Turşu Tuzlu ve Zeytinyağlı Felç Kürünün Uygulanışı

Turşu tuzu ile zeytinyağı birleşiminin ardından elde edilen sıvı, felçli olan bölgelere bol güneşli bir ortamda aynı güneş kremi yada yağı sürer gibi cilde yediriyoruz. Bu uygulamayı yaptıktan kısa süre bir sonra felçli olan bölgede ki hareketlenme herkesin dikkatini çekecektir. Yaklaşık 30 dakika kadar bol güneşli ortamda durduktan sonra ılık su yardımıyla masaj yapar gibi bölgeyi durulayın. Felçli bölgeye haftalık 3 kez olmak şartıyla uygulamanız yeterlidir. Eğer bu uygulamanın gerçekten işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istiyorsanız varsa çevrenizde bu tür hastalığı olan kişilerle paylaşabilir ve gözlerinizle bu mucizeye şahit olabilirsiniz. Sağlıcakla Kalın…

İşte felç geçirmek üzere olduğunuzun 8 işareti

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ