Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası

Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası

Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası

Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası: Hemen hemen her insanın göz altı ve göz çevresinde torbalanmalar, siyahlıklar oluşur. Hepimizin canını sıkan bu sorundan kurtulmak istiyorsanız çaresi kahvede saklı. her gün büyük bir zevkle içtiğiniz Türk Kahvesi’nin göz altı torbalarını yok etme yöntemine geçmeden önce isterseniz bu sorunun neden olduğunu anlatalım.

Göz altı torbaları neden oluşur:  Güneşe maruz kalma, kullandığınız ilaçlar, genetik, gebelik ve menstrüel döngü, yaşlanma, alerjiler, uyku eksikliği, stres ve fazla kilolar gibi etkenler göz altında torbalanma ve siyahlıklar oluşturur.

Gerekli malzemeler: Kahve, hindistan cevizi yağı, karabiber. Bütün malzemeleri karıştırıp masaj yaparak yüzünüze sürün. Kurumasını bekleyin ve soğuk su ile yıkayın… Her gün akşam yatmadan önce bu işlemi tekrarlayın . İlk sonuçlarını 1 hafta sonra göreceksiniz. Daha detaylı tarif için videoyu izleyin.

Bu haberimizi okuyanlar alttaki tarifleri de okudu. Sizin de ilginizi çekebilir. Sağlıklı günler dileriz…

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Çözümler

Göz altı halkaları için bitkisel çözüm

Söz veriyoruz bu karışımı gözaltınıza sürdükten sonra koyu halkalar olmadan uyanacaksınız.  Gözaltı koyuluklarını kapatmak için genelde kozmetik ürünler kullanılır. Bunlar hem bütçemize hem de derimize zararlıdır. Kalıcı çözüm olmamakla birlikte ciltteki doku elastikliğinin azalmasına da neden olur. Ayrıca cilde uzun vadede zarar verebilir. Bugün sizlere göz çevresindeki koyu halkalar ve morluklar için doğal ve bitkisel bir çözüm sunacağız.

Öncelikle daha sağlıklı bir cilt ve görünüm için günde en az 2 litre su içmeniz gerekmektedir.  Bu karışım ile düzenli olarak uygulama sonucu sabah aynaya baktığınızda daha parlak ve genç bir cilde sahip olacaksınız. Göz altı halkaları için bitkisel çözüm tarifi için pembe başlığa basmanız yeterli.

Gözünüze Sürün 10 Dakika Sonra Etkisine İnanamayacaksınız

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ