Göz bozukluğunu düzelten tedavi

Göz bozukluğunu düzelten tedavi

Göz bozukluğunu düzelten tedavi

Bu haberimizde ” Göz bozukluğunu düzelten tedavi “yi anlatacağız ve özetle artık  gözlüklerine elveda diyeceksiniz. Vladimir Petrovich Filatov, hastanelere alternatif tıp araştırmaları yaparken  görme düzeyini arttırmak ve daha da iyi yapmak için çalışmaya başlamış olan 60 yaşında bir ünlü Rus doktordur.

Tarifi keşfettikten sonra, insanlar onu yoğun bir şekilde kullanmaya başladı ve sonuçlardan şaşkına döndüler!

Göz bozukluğunu düzelten tedavi İçindekiler:

  • 50 gr. Aloe vera suyu
  • 250 gr. öğütülmüş ceviz
  • 150 gr. bal
  • 2  limon suyu

Hazırlık:

  • İlk önce aloe vera suyunu hazırlamalısınız.Çok keskin bir bıçak yardımı ile yaprağın dış dikenini kesip atın. Ardından, bıçağı derhal yıkayın. Sapı ayırın ve içinden jeli çıkarın.
  • Mikserin içine aloe vera suyunu dökün diğer malzemeleri karıştırıp cam kavanozda saklayın. Günde 2 yemek kaşığı yemeniz önerilir.
  • Buz dolabında 1 hafta saklayabilirsiniz.

Dikkat: Böbrek hastalarına ve hamillelere önerilmez. Kalp sorunu olanlara, hemoroidi olanlara ve üreme organları iltihaplanması olanlara aleo vera önerilmez.

Lütfen paylaşalım herkes faydalansın, Ayrıca göz sağlığının yanında vücut sağlığı da çok önemli. Bunun için de size önerilerimiz var.

Kekik otu karışımı ile sağlıklı yaşam sırrı: Sağlık gençken kıymetini bilmediğimiz bir kelime ve yaşlandıkça vücudumuzda pek çok problem oluşuyor. İş işten geçmeden sağlığınızı korumak ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak için eskilerin uyguladığı yöntemler var. Doğadan gelen doğal şifalar ile doktorları şaşırtacak kadar etkili yöntemi 66 yaşında olduğuna kimsenin inanmadığı teyzemizden öğreneceğiz. HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

Göz altı halkaları için bitkisel çözüm

Söz veriyoruz bu karışımı gözaltınıza sürdükten sonra koyu halkalar olmadan uyanacaksınız.  Gözaltı koyuluklarını kapatmak için genelde kozmetik ürünler kullanılır. Bunlar hem bütçemize hem de derimize zararlıdır. Kalıcı çözüm olmamakla birlikte ciltteki doku elastikliğinin azalmasına da neden olur. Ayrıca cilde uzun vadede zarar verebilir. Bugün sizlere göz çevresindeki koyu halkalar ve morluklar için doğal ve bitkisel bir çözüm sunacağız. Devamını okumak için tıkla

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Çözümler

Gözünüze Sürün 10 Dakika Sonra Etkisine İnanamayacaksınız

Zerdeçalın baharat dünyasında en faydalı bitki olduğunu söyleyebiliriz. Zerdeçal anti-ageing ( yaşlanma karşıtı ) bileşenleri sayesinde hücre yenileyici bir etken yapıya sahiptir. Ayrıca anti-oksidan ve iltahap giderici etkisi de bulunmaktadır. Ülkemizde, özellikle Anadolu topraklarında bir çok yemek yapımında özel madde olarak kullanılan zerdeçal kanserle mücadelede , ağrılı yaralarda ağrı kesici olarak oldukça faydalıdır . DEVAMI İÇİN TIKLA

Bir Göz Fotoğrafı Seçin, Kişilik Analizinizi Hemen Okumak için görsele tıklayın

Bir Göz Fotoğrafı Seçin, Kişilik Analizinizi Hemen Okumak için görsele tıklayın

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ