Gözaltı kırışıklıkları için diş macunu domates suyu aloevera karışımı

Gözaltı kırışıklıkları için diş macunu domates suyu aloevera karışımı

Gözaltı kırışıklıkları için diş macunu domates suyu aloevera karışımı

Gözaltı kırışıklıkları için diş macunu domates suyu aloevera karışımı ile cildiniz yenilenecek ve yaşlılığa bağlı kırışıklıklar yok olacak.

Bunun için ihtiyacınız olan malzemeleri sayalım.

Naneli ferahlatıcı esanslı bir diş macunu olmasın, düz kokusuz bir diş macunu alın.

Domates suyu

E vitamini kapsülü

Aloe vera jeli.

Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim. Önce temiz ve kuru bir kaba diş macunu dökelim. Diş macunu kadar da aloe vera jelini ekleyelim. Miktarları aynı olsun. İkisini de yarım yemek kaşığı koyabilirsiniz.Daha sonra 1 adet E vitamini kapsülünün yağını ekleyin. 1 kaşık domates suyu ilave edin. Bütün malzemeleri iyice karıştırın ve daha önceden su ile yıkadığınız yüzünüze uygulayın. Parmağınızla yuvarlak daireler çizerek masaj yapın. 5 dakika yüzünüzde kuruttuktan sonra soğuk su ile yıkayın.

Bu işlemi istediğiniz sonucu alana kadar her akşam yatmadan önce uygulayın.

Göz altı halkaları için bitkisel çözüm

Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi

Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi: Gözaltı halkaları için bitkisel çözüm: Söz veriyoruz bu karışımı gözaltınıza sürdükten sonra koyu halkalar olmadan uyanacaksınız.  Gözaltı koyuluklarını kapatmak için genelde kozmetik ürünler kullanılır.

Gözaltı halkaları için bitkisel çözüm Kürü malzemeler:

1  çorba kaşığı bal

1 çay kaşığı rendelenmiş salatalık

1 çay kaşığı rendelenmiş patates

Doğal Maske Kürü Yapılışı:

Bu doğal bitkisel çözümü yapması malzemelerden görüldüğü üzere çok kolay. İyicene rendelenmiş patates ve salatalık üzerine bir çorba kaşığını dökerek uygun bir kasede iyicene karıştırmak gerekiyor. Daha sonra bu karışımı gözaltı çukurlarına sürerek yaklaşık 20 dakika bu şekilde bekletmemiz gerekiyor. 20 dakika beklettikten sonra yüzümüzü soğuk su ile durulayıp gözenekleri açmamız gerekiyor.  Açılan gözeneklere herhangi bir nemlendirici krem sürerek ölü hücrelerin vücuttan atılması sağlanmalıdır. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası

Göz altı torbalarına kahve sürmenin faydası: Hemen hemen her insanın göz altı ve göz çevresinde torbalanmalar, siyahlıklar oluşur. Hepimizin canını sıkan bu sorundan kurtulmak istiyorsanız çaresi kahvede saklı. her gün büyük bir zevkle içtiğiniz Türk Kahvesi’nin göz altı torbalarını yok etme yöntemine geçmeden önce isterseniz bu sorunun neden olduğunu anlatalım.

Göz altı torbaları neden oluşur:  Güneşe maruz kalma, kullandığınız ilaçlar, genetik, gebelik ve menstrüel döngü, yaşlanma, alerjiler, uyku eksikliği, stres ve fazla kilolar gibi etkenler göz altında torbalanma ve siyahlıklar oluşturur. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ