Himalaya tuzu limonlu su ile kanser tedavisi nasıl yapılır

Himalaya tuzu limonlu su ile kanser tedavisi nasıl yapılır

Himalaya tuzu limonlu su ile kanser tedavisi nasıl yapılır

Himalaya tuzu limonlu su ile kanser tedavisi nasıl yapılır: Tıp doktorlarının iddia ettiği gibi kanserlerin %95’i asidik ortamlarda oluşur. Ayrıca kanser hücreleri pH değeri 7,36 ve üzeri alkali ortamlarda yaşayamaz. Aslında, asidik bir vücuda sahip olduğumuzda kanser riskimiz artar, osteoporoz, diyabet, kardiyovasküler hastalıklar ve diğer kronik hastalıklar gibi pek çok hastalık riskini de arttırır.

Aşağıda size anlatılan tarif, içme suyundan daha yüksek bir pH’a sahiptir ve vücuttaki asidi nötralize edebilme özelliğine sahiptir. Bazı sağlık merkezlerinde satılır fakat biz size evde yapılışını anlatacağız.

Himalaya tuzu limonlu su ile kanser tedavisi için gerekli malzemeler: 1 adet organik limon, 2 litre saf temiz içme su, 1 yemek kaşığı Himalaya tuzu.

Hazırlanışı: Limon dilimlerini cam kavanoza su ile beraber doldurun.(Limonu sıkıp suyunu kavanoza eklemeyin, dilimleri bütün olarak kavanoza ekleyin) Daha sonra tuzu ekleyin. Kavanozun kapağını kapatın ve gece boyunca oda sıcaklığında bekletin.

Kullanımı: Uyandığınızda sabah aç karna 3 bardak için. Bu karışımı içmeyi alışkanlık haline getirin. Kanser ve diğer önemli hastalıklardan korunmak için önleyici olan bu karışımı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak insanların bilinçlenmesini sağlayın.

Kanseri yok eden alkali su tarifi nasıl yapılır

Limon ve Karbonat ile Kansere tedavisi nasıl yapılır

Büyük ilaç şirketleri kar etsin diye kanser iyileştirilmiyor. Onlar kazansın diye kanserin çözümü olan limon ve narenciye açıkça söylenmiyor. Bu süreçte kanser vakaları katlanarak artıyor ve insanlar kanserden ölmeye devam ediyor. Oysa limonun antikanserojen olduğu uzun zamandır bilinmektedir. Limon kist ve tümör yok edici özelliğe sahiptir.

Son zamanlarda yapılan çalışmalar göstermiştir ki narenciye, özellikle limon, kanser önleyici olduğu gibi, birçok kanser çeşitlerini de iyileştiricidir. Limon, karbonat ile birleştiğinde vücudun pH seviyesini normal hale getirir. Bu sayede kanser hücreleri çoğalamaz, vücuda dağılamaz. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Lütfen insanları bilinçlendirmek için 1 kere de olsa haberi paylaşın. Teşekkür ederiz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ