İdrar Yolu Enfeksiyonunu Geçiren 7 Doğal Yöntem

İdrar Yolu Enfeksiyonunu Geçiren 7 Doğal Yöntem

Sizlerle paylaşacağımız bitkileri evde kaynatıp tükettiğiniz zaman idrar yolu enfeksiyonundan kolaylıkla kurtulabileceksiniz. Vücudunuza bol miktarda kimyasal almaktansa bu doğal yöntemleri tercih edin… Çoğunlukla dış etkenlere bağlı gerçekleşen ve mesane, böbrek gibi bölgelere etkisi olan bu enfeksiyondan kurtulmak artık daha kolay.

Limon Suyu

İdrar miktarının arttırılması iltihabın kolayca çözülmesini sağlar. Limon da bu bitkilerden biri.

Limon suyu içerek idrar yolu enfeksiyonundan kurtulabilirsiniz.

Maydanoz

İdrar söktürücü özelliği bulunan maydanozu; çiğ olarak tüketebilirsiniz. Ve hatta üzerine limon sıkarak tüketmeniz oldukça faydalı olacaktır.

Turna yemişi çayı

Kurutulmuş turna yemişi çayı sayesinde idrar yolu enfeksiyonundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Böğürtlen çayı

Kurutulmuş böğürtlen çayı sayesinde idrar yolu enfeksiyonundan rahatça kurtulabilirsiniz.

Kızılcık suyu

Doğada asidik olduğu bilinen kızılcık suyu, düzenli tüketilirse bakterilerin yok olmasını sağlar. Bu yüzden gün içerisinde kızılcık suyu tüketmek yararınıza olacaktır.

Altın mühür

Erkeklerde meydana gelen bel soğuklu idrar yolu enfeksiyonuna neden olabilir. Böyle durumlarda altın mühür bitkisini çekinmeden kullanabilirsiniz.

Kişniş tohumu

Sabahları 10 g kişniş tohumunu ezin ve şeker ile karıştırıp tüketin.

Bir Hastanın Dilinden Böbrek Taşlarından Kurtuluş Hikayesi

Bir Hasta Anlatıyor: Böbrek Taşını Bitiren Denenmiş Tariftir..

Böbrek taşı ağrısının ne demek olduğunu bilen birisi olarak sizlerle böbrek taşlarımdan nasıl kurtulduğumu paylaşmak istiyorum arkadaşlar.

10 yıl öncesi idi böbrek taşı ağrısı ile tanışmam ağrı tuttuğu zaman ambulansla zor yetiştiriyorlardı. tüm müdahaleler yapılmasına rağmen bir türlü kurtulamamıştım taşlardan. O geçirdiğim ağrıları dönemleri hatırlamak bile istemiyorum. Rabbim ne bana ne de başkasına yaşatmasın. Annemin bana uyguladığı mucize gibi bir kür ile taşlarımdan kurtuldum nasıl derseniz? DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Böbrekleri temizleyen karpuz çekirdeği çayı

Böbrekleri temizleyen karpuz çekirdeği çayı: Karpuz Çekirdeğinin Sağlığımız üstünde pek çok faydası vardır. Ayrıca bir çok hastalığın oluşmasını önler… Kolaylıkla bulunabilen ve nefis bir karpuz, vücudumuzu temizleyerek sıhhat verir. Bugün size en önemli özelliği olan böbrek temizleme çayından bahsedeceğiz. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ