Kanser Hücrelerini 42 Günde Öldüren Reçete

Kanser Hücrelerini 42 Günde Öldüren Reçete

Kanser Hücrelerini 42 Günde Öldüren Reçete

Kanser Hücrelerini 42 Günde Öldüren Reçete : Meyve Suyu Kürü ile 45 000 Avusturyalı Kanser ve Diğer Hastalıklardan Kurtulmuştur. Avusturyalı Rudolf Brojs Kansere doğal çare bulmak için hayatını adamış. Brojs’a göre kanser sadece proteinler sayesinde hayatta kalabilir. Bu nedenle 42 gün boyunca  çay ve bu Kırmızı pancar ana maddesi olan karışımdan içmek gerekir. 42 gün boyunca kanser hücreleri açlıktan ölür. Tüm vücut sağlığına kavuşur.

Malzemeler :
———————–
Pancar ( % 55 )
Havuç ( % 20 )
Kereviz ( % 20 )
Patates ( % 3 )
Turp ( % 2 )

Hepsini Blendırda karıştırın. Bu Meyve suyundan vücüdun ihtiyacı kadar için. Fazla abartmayın.

Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir.
Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler.

Kırmızı Pancar Suyu karaciğer ve safra kesesini uyarır kabızlığı giderir.

Kırmızı Pancar Havuç ile beraber Gut, Böbrek, Safra Kesesi için mükemmeldir.
Kırmızı pancarın saç dökülmesi, sedef, egzama, ürtiker, kurdeşen ve karaciğer hastalıkları ile vücutta kaşıntının önlenmesinde faydalı olduğu bildirildi.

Havucun faydaları arasında ilk sırada güçlü bir antioksidan olan beta karoten bakımından zengin olması geliyor. İnce bağırsakta A vitaminine dönüştürülen ve vücudumuzda bulunan serbest radikal dengesinin korunmasına yardımcı olan beta karoten cilt, saç ve tırnakların korunmasından kalp hastalıkları riskinin azaltılmasına kadar pek çok noktada önemli bir bileşen. Lösemiye iyi geliyor kalbe ve göz faydaları var..

Kereviz: Kanser: Illinois Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, kerevizde bol miktarda bulunan “apigenin ve luteolin” adlı flavonoidler, özellikle pankreas kanseri tedavisinde, kanserli hücrelerin üremesinin durdurulması ve tümörün küçülmesi için etkili olabilir.Kolestrol, sindirim, idrar söktürücü, iltihaplı hastalıklara çok faydalı.

Bu kürü gün içinde 1 bardak için.

Sağlıklı mutlu günler dileriz

Paylaşalım herkes faydalansın.

Zerdeçal İle Akciğer Kanserini Yendi! Kanseri Zerdeçal İle Yenen Türk Doktor! izlemek için tıkla

Kanseri önleyen kırmızı pancar havuç elma suyu

Kanseri yok eden alkali su tarifi nasıl yapılır

Alkali suyun Temel önemi nedir, neden bu kadar önemli alkali su: Yediğimiz besinlerin genel oalrak ph seviyelerini 1900 lü yıllardan beri biliyoruz. Nobel ödüllü yazar Dr Otto Warburg 1931 yılında tüm kanserlerin %95inin arkalarında yatan nedeni asidik ortamların neden olduğunu keşfediyor ve tıb dünyasında kanser tedavisi farkılı bir boyuta geçiyor.
Ayrıca doktor Otto yaptığı çalışmalarda kanserin, pH seviyesinin 7,36 veya daha fazla olduğu bir alkalin ortamda ilerleme ve bölünme işlemini yapamayacağını deneyler ile gösterdi. Doktorumuz insan vücudu için en ideal ph seviyesinin 7.36 olduğunu söylüyor. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ