Karbonat Kullanın ve 10 yaş gençleşin

Karbonat Kullanın ve 10 yaş gençleşin

Cildimizi daha genç göstermek amacıyla bir sürü kozmetik ürün kullanıyoruz. Erken yaşlanma, siyah noktalar, sivilce ve lekeler hayatımızı çekilmez hale getiriyor ve bu sorunlardan kurtulmak oldukça pahalıya patlıyor ayrıca, istenilen etkiyi de göstermiyor.

Neyse ki, doğa imdadımıza her zaman olduğu gibi koşuyor ve bu derdimize de çare oluyor. Karbonat cildinizdeki yağı emer, bunun yanında anti mikrobik özellikleri sayesinde gözeneklerinizi derinlemesine temizler. Eğer cildiniz kuru ise, bu yöntem cildinizi aşındırabilir, ancak orta yağlı veya çok yağlı bir cildiniz var ise bu yöntem tam size göre. Karbonat ile balı karıştırarak yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve siyah noktalardan kurtulun.

Daha etkili bir tedavi için önereceğimiz tedavinin tarifi şöyle:

  • Karbonat
  • Elma sirkesi
  • Yarım limon
  • Bal
  • Yarım bardak su

Hazırlanışı

Limonu yarım bardak suyun üzerine sıkın ve diğer malzemeleri de ekleyin. İyice karıştırın ve yüzünüze uygulayıp uyuyun. Sabah soğuk suyla durulayın. İlk günden etkileri fark edeceksiniz. İlk ayın sonunda cildinizdeki değişime siz bile inanamayacaksınız.

Bu tedavinin size faydaları ne olacak:

Gözeneklerinizi küçültür

Cildinizi parlatır

Cildi nemlendirir

Cildinizi pürüzsüz hale getirir ve yumuşatır

Cildinizi temizler

Yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar

Kırışıklıkları azaltır

Kullandığınız sürece bu tedavi sizi olduğunuzdan en az 10 yaş gençleştirecek.

Hindistan cevizi yağı karbonat ile kırışıklık giderici krem yapım

Hindistan cevizi yağı karbonat ile kırışıklık giderici krem yapımı: Bir başka deyişke evdeki malzemeler ile yapacağınız doğal kırışıklık giderici krem. Daha genç ve parlak bir cilde sahip olmak ,sağlıklı ,gergin ve kırışıkların olmadığı bir  yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken 2 önemli şey vardır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken günde en az 3 kere yüzünüzü yıkamak. ikincisi de aşağıda vereceğimiz karışım ile yüzünüze maske yapmak DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ