Karın yağlarını eriten en etkili karışım

Karın yağlarını eriten en etkili karışım

Karın yağlarını eriten en etkili karışım

Karın yağlarını eriten en etkili karışım: Karın bölgesi ve basenlerdeki yağlanmalar insan vücudunda eritmesi en zor bölgelerdir.Üstelik karın yağlanması  vücudumuzda en kolay oluşan yağlanmadır. Zayıf insanların bile ufak bir ayva göbeği çok kolay oluşur. Size vereceğimiz yağ yakan doğal tarif ise bu soruna harika bir çözüm olacaktır.

Hemen karın yağlarını eriten en etkili karışım için gerekli malzemelere geçelim: 1 adet muz, 300 gram ıspanak, yarım su bardağı su, 1 adet elma, 1 adet armut. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz şimdi yapılışına geçebiliriz…

Karın yağlarını eriten en etkili karışımın yapılışı: Bütün malzemeleri blendıra koyun ve güzelce karıştırın. Sonra üzerine damak zevkinize göre tarçın veya zencefil tozu ekleyebilirsiniz. Bu tadını güzelleştirmenin yanında karışımı da etkili kılacaktır. Karışımı gün içinde,çalışırken, tv karşısında içebilirsiniz. 1 hafta bu tedaviye devam edin ilk gün ile son gün ayna karşısına geçtiğinizde farkı görünce bize minnettar olacaksınız. Sevdikleriniz için bu basit Karın yağlarını eriten en etkili karışımı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı  unutmayın.

Alternatif Tarifler:

Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak: Kalın yapılı hanımlar,vücudunun belli bölgesinde fazlalığı olanlar bir ay boyunca sadece kahvaltıda bunu yiyerek fazlalıklarınızdan ve bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istemez misiniz?

ek yapmanız gereken 1 ay boyunca bu içeceği içmeniz.

İşte gerekli mazlemeler: 

2 yemek kaşığı yulaf ezmesi

1 su bardağı organik kefir (250ml)

1 çay kaşığı kakao tozu

1 çay kaşığı öğütülmüş keten tohumu

5-7 adet etli erik

Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak için karışım nasıl yapılır:

Herşeyden önce bu karışım akşamdan hazırlanmalı ve sabaha yenilmelidir.

100ml kaynayan suya erikleri dökün ve kapağı kapatıp 10 dakika kaynatmaya devam edin. Bir kaseye yulaf ezmesi, kakao ve keten tohumunu ekletin üzerine kefiri boşaltın ve iyice karıştırın. kaynamış suyun içindeki erikleri çıkartın ve bıçak yardımı ile küçük küçük doğrayın. Kefirli karışımın içine erik parçalarını da atın ve iyice karıştırın (isterseniz blender yardımı ile iyice karıştırabilirsiniz.) Bu karışımı buzdolabına koyun ve sabah afiyetle yiyin.

Bu karışım 7 günde etkisin gösterecektir.İlk gün bağırsaklarda garip bir duygu hissedilebilir ama ertesi gün normale dönecektir. Sorunsuzca 1 ay devam edebilirsiniz.

Egzersiz yapmadan 8 maddede doğal yağ yakımı

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ