Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi ile sadece 2 hafta içinde karın yağlarından kurtulabilirsiniz. Karın yağları bizim üzerinde en çok durduğumuz , alması kolay fakat vermesi oldukça zaman alan bir bölgesel yağlanmadır.

Hepimizin hayali olan yaza formda ve fit girebilmek için şimdiden yağ yakma çalışmalarına başlamalıyız. Bu süreçte doğru beslenmek ve doğru hidrasyon en önemli kilo verme faktörleridir.

Bu tarifimiz ile yağ yakma ve parçalanma süreci hızlanacak ve böylece bölgesel fazlalıklarımızdan daha kolay kurtulacağız. Bu tarifi düzgün yapmanız halinde 2 haftada sonucu gözle görülür şekilde fark edeceksiniz. Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifinin en güzel yanı ise hiçbir yan etkisinin olmaması.

Çok kısa sürede Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Bu tarifin etkili olmasının sebebinde infüzyon yatmaktadır. Yani metabolizmayı hızlandırarak bölgesel fazlalıklara sebep olan yağların parçalanmasını hızlandırmak. Malzemelerin doğal ve güvenilir olduğundan emin olun.

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi İçindekiler:

Yarım çubuk tarçın.

Yarım limon suyu veya bir yemek kaşığı elma sirkesi

Tatlandırıcı olarak bal

1 su bardağı su.

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi :

Suyu bir tencereye koyup kaynatın. Kaynamaya başladığı zaman içine çubuk tarçını koyun ve bir kaç dakika kaynatın. Daha sonra kaynayan suyumuzu ocağın üstünden alın soğumaya bırakın. En son da limon ve balı da karışımın içine atın ve iyice karıştırın. Artık içeceğimiz hazır.

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal nasıl kullanılır:

Karışımı sabah bir fincan için. Aç karna içmek daha güzel sonuçlar veriyor. Her sabah bu işlemi 2 hafta boyunca yapın ve özellikle bel, basen ve karın bölgesindeki fazla yağların yok olduğunu göreceksiniz.

Bu haber www.diyetevi.com sitesine aittir. Lütfen paylaşarak daha fazla insanın okumasını sağlayın.

Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu

Akşam yatmadan önce kilo vermek için ise size bu tarifi öneriyoruz.

Yatmadan önce bu karışımı için gün boyunca yediklerinizi eritin

Bu haberimizi okuyanlar memnun kaldı ve olumlu geri dönüşler yazdılar. Siz de tarifimizi denedikten sonra lütfen Facebook’ta yorum olarak paylaşımın altına düşüncenizi bize bildirin. Sağlıklı günler dileriz.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ