Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi: Sadece 1 haftada kırışıklıkları giderir ve cildi pürüzsüz gösterir. 40lı yaşlarındaki bir çok bayan ciltlerinin gençlik yıllarındaki gibi pürüzsüz olduğu dönemlerdeki gibi olmasını ister. Bazı kadınlarda kırışıklık az olur iken bazılarında bu kırışıklar daha derin ve daha keskindir. Ancak bir şeyden eminiz ki az da olsa çok da olsa bütün kadınlar bu kırışıklardan kurtulmak istiyor. Biz de size bugün Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi nasıl yapılır onu anlatacağız.

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi için gerekli malzemeler: 1 fincan vazelin, 1 yumurta sarısı, 1 çay kaşığı bal, 1 yemek kaşığı badem yağı ve 1 çay kaşığı zeytin yağı, 1 adet olgun avokado. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim.

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Krem yapılışı: Önce vazelini bir kaba koyup eritin. Daha sonra erimiş vazelinin bulunduğu kabı ocaktan alın ve üzerine yumurta sarısını, bal,badem yağı ve zeytin yağını ekleyin. Avokadoyu soyup ezin ve diğer karışıma ekleyin. Homojen bir görünüm alana kadar karışımı karıştırın ve 5 dakika kadar dinlendirin. Artık Kırışıklıkları yok eden doğal karışımımız hazır.

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi Kullanımı: Yüzünüzde elinizde ve cildinizde kırışıklığın yok olmasını istediğiniz bölgeye bu kremi sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Daha sonra ılık su ile yıkayıp normal bir nemlendirici krem sürün. 1 hafta boyunca bu işlemi tekrar edin ve sonucu kendiniz görün.

Boyun altında oluşan yaşlılık belirtiler için ise size başka bir tarifimiz var…

7 Günde Bütün Kırışıklardan Kurtul!

Peki en derin kırışıklık izlerini bile gideren mükemmel tarife ne dersiniz?

Kırışıklıklar iki kategoriye ayrılır: İlki iyi diye tabir ettiğimiz yüzeysel çizgiler, ikincisi de kötü dediğimiz derin çizgiler. Sen de iyi yada kötü kırışıklıklardan birine sahipsen eminiz ki bunlardan kurtulmak istiyorsun ve çözümü hemen kozmetik mağazalarına gidip büyük paralar vererek aldığın o kremlerde arama. CEVABI BU HABERİMİZDE

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ