Manisalı Amca Kanser Otu ile 20 Günde Kanseri Yendi

Manisalı Amca Kanser Otu ile 20 Günde Kanseri Yendi

Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, kanseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkini kanseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken kanseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.

Kanser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atılacağını ifade eden Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında kanser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor.

1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu kanser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

“20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR”

20 günlük bir kullanımın ardından kanserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

Bu da yapışkan andız (İnula viscosa) otunun çiçek açmış hali

Bu da yapışkan andız (İnula viscosa) otunun çiçek açmış hali

6 YILLIK KANSERİ YENDİM

Kanserden öleceği anda ot sayesinde kanseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim.

30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” dedi.

Bal ve karbonat karışımı kanser tedavisi

Kansere iyi gelen yiyecekler nelerdir

Kansere iyi gelen yiyecekler nelerdir:  Düzenli bir şekilde bu gıdaları tüketerek kanser hastalığına karşı bağışıklık güçlendirebilir, kanser hücrelerini öldürebilirsiniz! İşte elimizin altındaki deva yiyecekler…

Keten tohumu bağırsak kanseri ile savaşan tüm hastalara şiddetle tavsiye edilir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirirken aynı zamanda kansere karşı da bir kalkan oluşturur.

Havuç ise özellikle erkeklerde belli bir yaş sonrası sıklıkla görülebilen prostat kanserine karşı koruma gücü yüksek bir besindir.

Sarımsak kansere en iyi gelen besinler arasında. Kanser hücrelerine karşı çok iyi bir silahtır. Kansere yakalanmamak için kullanıldığı gibi kanser tedavisi sırasında da doktorların bolca yenilmesini önerdiği bir gıdadır. Bu musibet hastalıktan korunmak ve tedavi ettirebilmek için günde 2-3 diş sarımsağı tüketmeyi adet haline getirmelisiniz.

Kuru baklagil ve balık da gerektiği kadar ve düzenli bir şekilde tüketildiğinde kansere karşı kalkan oluşturabilecek en önemli besinlerden bazılarıdır.

Lifli yiyeceklerin birçoğu kanserle mücadelede önemli bir rol taşır. Bunların başında da kayısı gelmektedir. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ