Sedef vitiligo bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

Sedef vitiligo bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

Sedef vitiligo bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu:  Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu ‘nun geliştirmiş olduğu Beyaz Dut Kurusu kürünü 2003 yılından beri uygulayan çok sayıda egzema hastası başarılı sonuçlar elde etmişlerdir.
Hiç bir yan etkisi olmayan Beyaz dut kurusu kürünün uygulanması da gayet kolaydır.

Hazırlanışı :Yarım Litre suyu çelik tencerede kaynatın. Kaynadıktan sonra içerisine bir avuç beyaz dut kurusu ilave edin ve 7 Dakika daha hafif ateşte kaynatın.
Uygulanışı: Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ılıkdan biraz sıcak (elinizi yakmayacak şekilde) egzamalı elinizi tencerinin içine sokun. En az on dakika etki ettirin (elinizi içerisinde bekletin). Bir Saat elinizi yıkamayın. Daha sonra sadece Su ile durulayın.

Haftada 3 kez uygulanır. Her defasında taze hazırlanmak zorundadır.
En geç iki hafta içerisinde sonuç alınamıyor ise, kürü uygulamayınız.

SEDEF HASTALIĞINDAN KAYNAKLANAN KAŞINTI NASIL GEÇER?

Bu kaşıntının çaresinin çekirdekli siyah kuru üzüm olduğunu belirten Saraçoğlu kaşıntıları büyük ölçüde dindirecek bir üzüm kürü tarifi verdi.
Akşam yatmadan karabaş çayı için!
Karabaş otu nasıl kullanılır? Karabaş otu çayı ve karabaş otu yağı şeklinde kullanılmaktadır. Karabaş yağı yara gibi sorunlarda dışardan kullanılır.

Karabaş çayı için ; 1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı suyla 3 kadar dakika kadar kaynatılarak hazırlanır.

ÜZÜM KÜRÜ TARİFİ: Çekirdekleri çatlayana kadar havanda ezilen 10-15 tane çekirdekli siyah kuru üzüm kürü günde 2 defa tüketilebilir. Sedef hastalığından kaynaklanan kaşıntılarda bu kür ile gözle görülür bir iyileşme sağlabilir.

Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

İzlemek isteyenler için detaylı anlatım

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ