Şeker hastalarına müjde

Şeker hastalarına müjde

Şeker hastalarına müjde

Pankreas ve karaciğeri onarmak suretiyle şeker hastalığını kökünden tedavi eden bir karışım paylaşacağız.

Yakın çevremden onlarca insülin kullanan insanlar tedavisi olmayan bu hastalıktan yoğurt-limon karışımıyla kurtuldular.

Bu ilacı tıp profesörlerinin birbirlerine tavsiye ettiklerine de şahit oldum.

Gece yatarken bir kase doğal yoğurda -mümkünse ev yoğurdu- bir adet limonu sıkıp karıştırıyorsunuz ve yiyorsunuz. Unutursanız gündüz de uygulayabilirsiniz.

Yalnız bu tedavi titizlikle altı ay devam etmeli.

Bu tarife ek olarak size Göbek eriten limonlu yoğurt kürü de tavsiye ediyoruz.

Göbek eriten limonlu yoğurt kürü ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamanız mümkün. Yoğurt, aynı zamanda daha genç bir görünüme kavuşmanızı da sağlar.

Göbek eriten limonlu yoğurt kürü

Limonlu yoğurt kürü ile zayıflama uygulaması en az iki 2 hafta kesintisiz olarak sürecek. Uygulama sürecinde etkisini ilk bir haftadan sonra görmeye başlayacaksınız.”

İşte limonlu yoğurt kürü, yağ yakarak zayıflama sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 6-7 kilo vermenizi ve göbeğinizde ki yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Limonlu yoğurt kürü nasıl yapılır

Malzemeler:

Yarım limon
3 yemek kaşığı az yağlı yoğurt
Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal

Zerdeçal, özellikle karaciğerde birikmiş olan yağların yakılmasında ve karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesinde çok etkili bir baharattır. Zerdeçal bulamadıysanız kürü 1 çay kaşığı hakiki pul biber ile de yapabilirsiniz.

Hazırlanışı ve uygulanışı: Yoğurt kürünü yaparken, yarım limon suyunu, yoğurdu ve pul biberi (veya zerdeçalı) temiz bir kapta karıştırın. Gece yatağa yatmadan yarım saat kadar önce bu karışımı tüketin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle bir şey yemeyin.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ