Tarçın ve bal ile yapılan 3 harika tarif

Tarçın ve bal ile yapılan 3 harika tarif

Tarçın ve bal ile yapılan 3 harika tarif

Tarçın ve bal ile yapılan 3 harika tarif: Bugün sizlere bal ve tarçın ile eskiden beri halkımızın uyguladığı doğal ve oldukça faydalı 3 harika tarif vereceğiz. Hemen detaylara geçelim.

Doğal antibiyotik bal tarçın tedavisi

Bal ve tarçın o kombinasyonu geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir en güçlü doğal ilaçlar, biridir. Yunan  ve Hindistan tıbbında yüzyıllarca kullanılmaktadır.

Tamamen doğaldır ve yan etkilere neden olmaz. Diyabetikler tarafından az miktarlarda bile kullanılabilir(doktorunuza danışarak lütfen) ve iltihaplı eklem ağrılarına kronik sorunlara kadar birçok sağlık sorununun tedavisinde kullanılabilir. TARİFİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

İkinci tarifimiz Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi

Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifi ile sadece 2 hafta içinde karın yağlarından kurtulabilirsiniz. Karın yağları bizim üzerinde en çok durduğumuz, alması kolay fakat vermesi oldukça zaman alan bir bölgesel yağlanmadır.

Hepimizin hayali olan yaza formda ve fit girebilmek için şimdiden yağ yakma çalışmalarına başlamalıyız. Bu süreçte doğru beslenmek ve doğru hidrasyon en önemli kilo verme faktörleridir.

Bu tarifimiz ile yağ yakma ve parçalanma süreci hızlanacak ve böylece bölgesel fazlalıklarımızdan daha kolay kurtulacağız. Bu tarifi düzgün yapmanız halinde 2 haftada sonucu gözle görülür şekilde fark edeceksiniz. Karın yağlarını eriten Tarçın limon ve bal tarifinin en güzel yanı ise hiçbir yan etkisinin olmaması. TARİFİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Üçüncü tarifimiz ise Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı

Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı: Halkımızın güne kahve içerek başlaması sık görülen bir davranıştır. Sabahları kahvenize 1-2 çay kaşığı bu karışımdan eklemek vücudunuzdaki yağları yakar, sağlıklı bir kalbi teşvik eder, kanseri, karaciğer hastalığını, Parkinson hastalığını ve şeker hastalığını önlemeye yardımcı olur.

Kahveye lezzet katar ve yağları eritmek için metabolizmayı hızlandırır, formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. TARİFİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Bu haberimizi okuyan sevgili takipçilerimize önerimiz vücudunuzdaki yağlanmanın asıl sebebini bulmaktır. O yüzden alttaki haberimizden yağlanma bölgenize göre yağlanma sebebini öğrenmeyi tavsiye ediyoruz.

Vücudunuza göre yağ tipiniz hangisi

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ