Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı

Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı

Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı

Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı sayesinde özellikle ayaklarınız rahatlayacak. Çalışma hayatının yorucu temposunda ayaklarımız bazen çok fazla çatlamakta ve ağrılar oluşmaktadır. Sizlerle işten geldiğinizde ayaklarınızı yumuşatacak ve ağrılarını dindirecek çok etkili bir ayak maskesi paylaşmak istiyorum.

Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı için gerekli malzemleler:

1 Yemek Kaşığı Bal

3 Yemek kaşığı toz şeker

2 yemek kaşığı nemlendirici.

Toz şeker maskesi ile doğal el ayak bakımı nasıl yapılır

Öncelikle ayaklarınızı ılık su ile 10 dakika kadar yumuşatın ve yukarıda verdiğimiz malzemeleri karıştırarak ayağınıza dairesel olarak ovarak uygulayınız. Çatlak olan bölgelerdeki ölü derilerin soyulduğunu ve ayaklarınızın rahatladığını göreceksiniz. Özellikle ayakta çalışma zorunluluğu olanlar için harika bir maskedir.

Kırışık Giderici Doğal Güzellik Kremi

Patatesli el maskesi: Bir adet küçük patatesi haşlayın ve soğumaya bırakın. Kabuklarını soyduğunuz patatesi bir kasede güzelce ezin, üzerine bir yemek kaşığı badem yağı ekleyin. Hazırladığınız karışımı 15 dakika boyunca elinizde tutun.

Böylece deterjan ve diğer temizlik malzemeleri nedeniyle kızaran cildinizi beslemiş olacaksınız.

Nasır ve topuk çatlakları için ayak bakım kremi

Gül sulu el maskesi: 2 yemek kaşığı gül suyuna 1 tatlı kaşığı gliserin ekleyin. Elinizi ne zaman kuru hissederseniz o zaman uygulayın.

Böylece hem kuru görünümü ortadan kaldırmış olacaksınız hem de ellerinizi beslemiş olacaksınız

Sirke ile ayak mantarı doğal tedavisi nasıl yapılır :

Hemen hemen hepimizin ortak sorunudur, Ayak mantarı nasıl iyileşir, ayak mantarı nasıl geçer, ayak mantarından kurtulma yolları, ayak mantarı bitkisel tedavi, ayak mantarı üzüm sirkesi ile geçer mi? Eminiz ki bunlardan en az 2-3 tanesini aradınız ve cevap bulmaya çalıştınız.
İşte size en etkili ve kısa sürede Sirke ile ayak mantarı doğal tedavisi nasıl yapılır sorusuna cevap. Okumaya devam etmek için tıklayın

Topuğunuza limon koyarak uyuyun sonuçlarına inanamayacaksınız :

Bu yazıyı okuduktan sonra çorabınıza bir limon dilimi koymadan yatağa girmeyeceksiniz. Evet kulağa garip geliyor biliyoruz ama bunu denemeden böyle düşünmeniz çok normal. Etkilerini gördüğünüzde daha çok şaşıracaksınız. Okumaya devam etmek için tıklayın

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ