Toz zencefil ile zayıflama diyeti

Toz zencefil ile zayıflama diyeti

Toz zencefil ile zayıflama diyeti

Toz zencefil ile zayıflama diyeti, zencefil çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılır ve son zamanlarda oldukça popüler bir bitkidir. Bu bitki birçok vitamin ve mineral içerir. Mide bulantılarına zayıflamaya, solunum rahatsızlıklarına, sindirimi kolaylaştırmaya yardımcıdır.

Aynı zamanda toksinlerin atılmasına ve kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcıdır. Bu nedenle kilo kaybı içinde oldukça yararlıdır.

Fazla kilolarınız ile mücadele ediyorsanız zencefil sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Toz zencefil ile zayıflama diyeti Nasıl Yapılır ?

Yarım fincan taze zencefil kökü rendeleyin Büyük bir tencereye suyu koyup kaynatın. Su kaynama noktasına ulaştığında çay poşeti görevi görecek olan beze zencefili koyup poşeti suya atın. 5 dakika boyunca demlenmeye bırakın.

Toz zencefil Nasıl Kullanılır ?

Vücudunuza bu suyu sürüp soğumadan bir bez veya havlu yardımı ile sarın. Soğudukça bu işlemi tekrarlayın. Verimli olmasını istiyorsanız 2-3 saat içinde zencefil suyunu kullanın. Haftada 2 ya da 3 kez uygulayın. Not: Yaşlı ve gebe kadınlar kesinle uygulamamalıdır!

Zencefil Püresi Mucizesi nasıl yapılır

Zencefil suyu ile bölgesel yağ yakmak :Dünyanın dört bir yanından insanların ortak şikayetlerinin başında bölgesel yağlar yer almaktadır. Özellikle de ülkemizde çok sık görülen problemlerdendir. Bel bölgesi yağlanması, basen yağları ve bacak yağları… YAZININ DEVAMI İÇİN…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ