Yaşlanma karşıtı doğal krem yapımı

Yaşlanma karşıtı doğal krem yapımı

Yaşlanma karşıtı doğal krem yapımı

Yaşlanma karşıtı doğal krem yapımı: 50 yaşındaki insanların bir tane bile kırışıklığı olmadan 20 yaşındaymış gibi görünebileceğini biliyor muydunuz? Bugün, daha genç görünmenin sırrını sizlerle paylaşacağız. Bu karışım hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Hiçbir plastik cerrahiye gerek duymadan, tamamen doğal malzemeler ile güzellik ve yaşlanma karşıtı krem yapmanız mümkündür.

Yamada Keiko 51 yaşındaki bir Japon sanatçı, model ve girişimcidir. İlk ödülünü 2012 yılında Tokyo Güzellik Yarışmasında kazandı. Aynı zamanda “en güzel doğal cilt” ödülünü de kazandı. Kendisi birçok Japon ev hanımına bir umut verdi ve yaşın, güzelliğin önündeki bir engel olmadığını gösterdi.

Kendisinin bu yıllara meydan okuyan güzelliği, kendi cilt bakım rutinlerine ve sağlıklı beslenmesine bağlı. Kendisi turşu, sakız, patlamış mısır, 3’ü 1 arada kahveler, şeker, hazır yiyecekler, kızartılmış yemekler ve diğer abur cuburlardan uzak duruyor.

Daha da sağlıklı olabilmek için günlük olarak farklı sebzeler tüketiyor.

İster soğuk kış, ister kavuran yaz ayları olsun, Yamada Keiko sürekli olarak bolca su tüketmeye özen gösteriyor. Cildinin daha iyi görünmesi için hafif masaj ile birlikte bazı besleyici yağlar da kullanıyor.

Kendi yarattığı programda, genç görünmek için sahip olduğumuz en iyi silahların her zaman gülümsemek ve olumlu düşünmek olduğundan bahsediyor.

Bunun dışında, birçok Japon kadının genç görünmesinin de sırrı olan doğal bir maske tarifini de paylaştı.

Yaşlanma Karşıtı Maske

Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı pirinç
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı süt

Nasıl Hazırlanır?

Hazırlaması oldukça kolaydır. Öncelikle birkaç dakika boyunca pirinci haşlayın. Süzdükten sonra pirincin suyunu dökmeyin.

Pirince sıcak süt ilave ettikten sonra balı da ekleyin ve karıştırın.

Yüzünüzü temizledikten sonra bu maskeyi uygulayın. Kuruduktan sonra yüzünüzü yıkayın ve prinç suyu ile durulayın.

Pirinç Suyunun Faydaları

Yeni kullananların kan akışını hızlandırır ve antioksidandır. Aynı zamanda cildinizi nemli ve yumuşak tutar ve kırışıklıklarınızı giderir.

Bu su aynı zamanda iltihaplanmaları engeller ve zarar görmüş cildinize su takviyesi yapar.

Daha iyi sonuçlar almak için haftada bir kez uygulayın ve harika etkilerinden faydalanın.

7 Günde Bütün Kırışıklardan Kurtul!

netkadin.com/yuzunuz-icin-harikalar-yaratan-domates-maskesi/

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ