Zayıflatan elma sirkesi karbonat karışımı

Zayıflatan elma sirkesi karbonat karışımı

Zayıflatan elma sirkesi karbonat karışımı

Zayıflatan elma sirkesi karbonat karışımı: Karbonat ve sirke zıt pH oranlarına sahiptir, yani başka bir deyişle, sırası ile alkalin ve asidiktirler; bu da bu karışımı kendinize zarar vermeden tüketmenizi sağlar. Sonuç olarak, vücudunuzu asitlendirmeden iki ürünün tüm özelliklerini alırsınız.

Diğer yandan; mide asidi ile mücadele etmek için karbonat tüketilmesine karşın, bu uzun vadede hiç de iyi bir fikir değildir. Çünkü bu, mide asidinin doğal pH oranını değiştirebilir. Klorik asit oranının, midede gıda sindirimi için dengeli olması gerekmektedir.

Elma sirkesi, bol miktarda besin değeri ile vücudu temizleyebilen ve yeniden canlandıran mükemmel bir şifalı besindir. A ve B vitaminleri, temel yağ asitleri, enzimler, kalsiyum, fosfor, potasyum, magnezyum, sülfür, çinko, demir ve silikon gibi birçok mineralleri içermektedir.

En Önemli Özellikleri

Kükürt içeriği sayesinde toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Ayrıca doğrudan karaciğer üzerinde etkili olarak yağları metabolize etmede önemli rol oynar. İdrar yolu enfeksiyonlarını önler ve böbreklere çok faydalıdır çünkü idrar yollarını temizler ve idrarı asidik tutar. Metabolizmanızı hızlandırıp vücuttaki aşırı yağı ortadan kaldırarak kilo vermenize yardımcı olur. Vücuttan aşırı sıvı tahliyesini sağlayan harika bir idrar söktürücü görevi üstlenmektedir. A vitamini yönünden zengin olmasından dolayı göz kuruluğunu önler. Enzimler bakımından zengin olduğu için sindirimi iyileştirir. Bu özelliği gaz, asit ve şişkinlik durumlarında çok işe yaramaktadır.

Zayıflatan elma sirkesi karbonat karışımı gerekli malzemeler ve hazırlanışı

Bir bardak ılık veya sıcak su. Çünkü soğuk su karaciğere zarar verebilir. Bir çorba kaşığı elma sirkesi. Bir tutam karbonatHazırlayacağınız bu karışım için organik ve kaliteli karbonat bulmaya çalışın. Gerçekten etkili olabilmesi için çiğ olması gerekmektedir. Bir başka deyişle pastörize edilmemiş, yani eski yöntemlerle hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu sayede tüm faydalarından daha fazla yararlanacaksınız.

Günde bir ile üç bardak arasında içebilirsiniz. Ancak her zaman aç karnına tüketmeniz gerekmektedir. En azından yemekten bir saat önce tüketmeye dikkat etmelisiniz.

Eğer vücudunuzu temizlemek istiyorsanız, bu ilacı üç ana öğününüzden yaklaşık bir saat önce tüketmeniz gerekmektedir. Temizleme işlemi bittikten sonra kahvaltıdan bir saat önce, aç karnına içmeye devam edebilirsiniz.

Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo verme diyeti

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ