48 saatte kanser hücrelerini öldürebilecek kök

48 saatte kanser hücrelerini öldürebilecek kök

48 saatte kanser hücrelerini öldürebilecek kök

48 saatte kanser hücrelerini öldürebilecek kök : Bilim adamları devamlı kanser için bir yol arıyor. Şu an kullanılan kemoterapi acı verici bir yöntem. Ve mutlak garantisi yoktur. Kemoterapi kanserli hücreleri öldürürken sağlıklı hücreleri de öldürüyor.

Ontario, Kanada’daki Windsor Bölgesel Kanser Merkezi araştırmacıları, umut verici bir çalışma yaptılar.

Kanser Hücrelerini Öldürmek İçin Karahindiba

John Di Carlo, lösemiyle savaştığı sırada yetmiş iki yaşındaydı. Yorucu fakat etkili olmayan tedavilerden sonra evine getirildi ve olaylarını halletti ve son günlerini ailesi ile geçirdi. Son çare olarak, kanser kliniği karahindiba çayı  önerisi verdi . Carlo iyi  dinledi iyi beslendi ve dört ay sonra rahatladı. Son üç yıldır kanserden uzak yaşıyor. (1)

Kanseri önleyen kırmızı pancar havuç elma suyu

Sağlığın temeline muhteşem katkı

Karahindiba kökü  Çin tıbbında sindirim konularından hepatite anoreksiye kadar çeşitli hastalıkları iyileştirmek için kullanılmış. Bu yaygın ot anti-iltihap, antioksidan ve anti-kanserojenik faydaları vardır.

Caroline Hamm, Dr. Pamela Ovadje ve Dr. Siyram Pandey, bu mucizevi bitkiyi lösemi hücrelerine karşı değerlendirdiler. Araştırmacılar hücreleri, karahindiba özü artan konsantrasyonlarıyla tedavi ettiler. 48 saat içinde kanser hücreleri parçalandı!

Kanserli ve sağlıklı hücreler arasında ayrım yapmayan kemoterapiden farklı olarak, özü sadece lösemi hücrelerine saldırdı ve gerekli hücrelerin bağışıklığını güçlendirdi. (2)

Lösemi yanında, karahindiba kökü , prostat, akciğer, kolon, göğüs, karaciğer ve akciğer kanseri dahil diğer kanserlerle savaşma potansiyeline sahiptir.

Kanser Hücrelerini 42 Günde Öldüren Reçete

Sağlık için Karahindiba

Kansere karşı yeterince şanslıysak bile diğer hastalıklardan korunmak içim muhakkak tüketmeliyiz

  • Diyabet – kan şekeri seviyelerini dengede tutar
  • Sindirim Sorunları – Karahindiba’daki vitaminler ve mineraller, saf olmayan maddeleri filtreleyerek karaciğeri temizlemeye ve safra arttırmaya yardımcı olur.
  • Karahindiba, bu enfeksiyona neden olan bakterilerle savaşır.
  • A Vitamininin İyi Bir Kaynağı – Bir fincan karahindiba çayı ile, erken yaşlanma, görme bozukluğu ve solunum yolu enfeksiyonlarıyla mücadele edebilirsiniz.
  • Kemikleri ve K vitaminiyle güçlendirir – Bu, kemik kırıkları riskini azaltır ve sağlığını iyileştirir. Ayrıca, karahindiba diş çürümesini, kalsiyum eksikliğini ve kas gerginliğini önler. (3)

Uyarı: kemoterapi alan hastalar doktorlarına danışarak karahindiba tüketebilir.

Mucize karahindiba çayı
Kanada Windsor Üniversitesi Kimya ve Biyokimya Bölümü bir araştırma yürüttü; sonuçlar, kanser hastaları için yeni bir umut teşkil ediyor. Karahindiba kökünün, vücuttaki sağlıklı hücrelere zarar vermeden kanserli hücreleri etkili bir şekilde öldürdüğü keşfedildi.

Karahindiba Çayı Tarifi: 1 bardak sıcak suyun içerisine bir kaç adet karahindiba bitkisi atarak 5 dakika beklettikten sonra içebilirsiniz. Bu yaptığınız çayı sabah akşam içmeniz öneriliyor.
Ayrıca bitkinin köklerini salataların içine katarak tüketebilirsiniz.

Kanseri yok eden alkali su tarifi nasıl yapılır okumak için tıkla

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ