Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi

Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi

Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi

Cilt için kırışıklık ve siyah nokta maskesi: Gözaltı halkaları için bitkisel çözüm: Söz veriyoruz bu karışımı gözaltınıza sürdükten sonra koyu halkalar olmadan uyanacaksınız.  Gözaltı koyuluklarını kapatmak için genelde kozmetik ürünler kullanılır.

Gözaltı halkaları için bitkisel çözüm Kürü malzemeler:

1  çorba kaşığı bal

1 çay kaşığı rendelenmiş salatalık

1 çay kaşığı rendelenmiş patates

Doğal Maske Kürü Yapılışı:

Bu doğal bitkisel çözümü yapması malzemelerden görüldüğü üzere çok kolay. İyicene rendelenmiş patates ve salatalık üzerine bir çorba kaşığını dökerek uygun bir kasede iyicene karıştırmak gerekiyor. Daha sonra bu karışımı gözaltı çukurlarına sürerek yaklaşık 20 dakika bu şekilde bekletmemiz gerekiyor. 20 dakika beklettikten sonra yüzümüzü soğuk su ile durulayıp gözenekleri açmamız gerekiyor.  Açılan gözeneklere herhangi bir nemlendirici krem sürerek ölü hücrelerin vücuttan atılması sağlanmalıdır.

Her gün Yüzünüze Sürün

Yağlı siyah noktalara yumurta akı yüz maskesi ile sivilce, kızarıklık, siyah noktalardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu maske sorunlu cildi olanlar için yüzlerine uygulayabilecekleri doğal bir karışımdır. Üstelik güzellik salonlarında yapılan maskeler kadar etkilidir. Yapacağınız maske sivilceleri, zamanla biriken ölü hücreleri, gözeneklerinizde oluşan siyah noktaları yok eder, cildinizdeki kırışıklıkları onarır ve cildinizi temizler. İşte gerekli malzemeler ve hazırlanışı… KÜRÜN DEVAMI İÇİN TKLAYIN

Yumurta akı ile göz kapağı düşüklüğü tedavisi

Önce yüzünüzde makyaj varsa tamamen temizleyin ve güzelce yüzünüzü kurulayın. Yumurta akını sarısından ayırın ve pamuk yardımı ile göz kapaklarınıza sürün. Uygulama sırasında gözünü kapalı tutun ve yumurta akını gözünüze kaçırmamaya özen gösterin. Kulak temizliğinde kullanılan pamuk çubuklar bu iş için uygun olabilir. Yumurta akı kuruyana kadar bekleyin ve 10 dakika sonra ılık su ile yıkayın. Bu tedaviyi her gün yapın ve göz kapağı düşüklüğünün ortadan kalktığını göreceksiniz.

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Çözümler

Gözaltı torbaları için sarı karbonat maskesi nasıl yapılır

Gözaltı torbaları için sarı karbonat maskesi nasıl yapılır: Gözaltı torbaları için şaşırtıcı sonuç!

Karbonat – güzellik için yeri doldurulamayan etkili ve ucuz bir maddedir. Evde yapılan en etkili maske karbonattan yapılan maskedir. Bu tarif özellikle Hindistan’da çok popülerdir; göz torbalarını, koyu halkaları ve gözlerin altındaki kaz ayaklarını etkili bir şekilde yok eder.

Bu maske ile belirgin bir şekilde yorgunluk izlerini – şişmiş ve uykusuz görünüşünüzü yok edeceksiniz.

Sarı karbonat maskesi için gerekli malzemeler:1 çay kaşığı karbonat, Yarım çay kaşığı zerdeçal, Birkaç damla limon suyu, Az miktarda taze sıkılmış ananas suyu (yapıştırmaya yetecek kadar) DEVAMI İÇİN TKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ