Akciğerlerinizi doğal olarak temizleyebilirsiniz

Akciğerlerinizi doğal olarak temizleyebilirsiniz

Akciğerleri temizlemenin genel vücut sağlığına birçok faydası vardır. Kanser riskini düşürmek, akciğer kapasitesini artırmak, enfeksiyondan kurtulmak ve sağlıklı bir solunum yoluna sahip olmak bunlardan birkaçıdır.

Kekik otu sayesinde iltihap ve daralmalar azaltılabilir

Neredeyse bütün yemeklere yakışan kekik otu, bazı tehlikeli bakterilerin gelişimini önlemek için lezzetli ve kolay bir yoldur. Kurutulmuş ya da taze olarak tüketseniz de bu faydayı elde edebilirsiniz, hatta içeceğinize keklik otu yağı bile damlatabilirsiniz. Düzenli tüketilirse içeriğindeki kekik yağı ve rosmarinik asit sayesinde soluk alıp vermeyi kolaylaştırır.

3 Damla Kekik Yağı Suya Ekleyin ve Akciğerlerinize Neler Olduğunu Görün

Yüzyıllar boyunca, kekik yağı Uzak Doğu ve Orta Doğu kültürlerinde kronik inflamasyon, enfeksiyonlar, idrar yolu enfeksiyonları, sarılık ve dizanteri tedavisinde bir çare olarak kullanılmıştır. Bilimsel olarak kekik yağının güçlü antibakteriyel özelliklere sahip olduğu gösterilmiştir. Kalsiyum, potasyum, manganez, magnezyum, çinko, bakır ve bor gibi yüksek mineral içeriğinden dolayı terapötik faydaları vardır. Bu yağ kullanımı tamamen güvenlidir ve bakteriyel enfeksiyonla savaşmak için antibiyotiklerle birlikte kullanılabilir.

Yapmanız gereken tek şey günde 3 damla Kekik Yağı almaktır (bir bardak portakal suyuyla birleştirebilirsiniz). Birkaç saat içinde önemli gelişmeler olduğunu fark etmelisiniz. Belirtileri ortadan kaldırana kadar 5 gün boyunca her gün bu işlemi tekrarlamanız önerilir.

Sigara kullanıyorsanız, alkol içiyorsanız, gün boyu havasız dumanlı ortamda çalışmak zorunda iseniz Akciğerlerinizi temizlemeniz şart! İşte 72 saatte Akciğer temizliği nasıl yapılır adım adım anlatımı DEVAM ETMEK İÇİN TIKLAYIN

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ