Zeytinyağı ve limon suyu ile zayıflama

Zeytinyağı ve limon suyu ile zayıflama

Zeytinyağı ve limon suyu ile zayıflama

Zeytinyağı ve limon suyu ile zayıflama: Sabahları İçin İdeal Zeytinyağı ve Limon Tedavisi, Sabahları yorgun ve enerjisiz mi uyanıyorsunuz? Bu zeytinyağı ve limon karışımı vücudunuzu detoks edecek ve temizleyecek. Bugün en eski zamanlardan beri bilinen ve gözden kaçırmamanız gereken bu harika tedaviye bakacağız. Tek bir kaşık zeytinyağı ve limonun sağlığınız için yapabileceklerini biliyor musunuz?

Bir yemek kaşığı zeytinyağı ve limon alın ve sağlığınıza dikkat edin: Kötü kolesterolle başa çıkmamıza yardımcı olan esas yağ asitlerini sağlar; ayrıca vücudu toksinlerden temizlemek için harika bir yoldur. Yunan ve Romalılar onun değerini biliyorlardı ve zeytinyağına altın sıvı diyorlardı. Peki zeytinyağından günün hangi zamanında en iyi şekilde yararlanacağınızı biliyor musunuz? Sabahları. Nedenlerini açıklayalım.

Kabızlıkla savaşmak için idealdir. Eğer zeytinyağı ve limonu karıştırırsanız sindirim mukusunun gelişime yardımcı olur ve bu da karaciğerle safra kesesini aktive eder. Bu basit karışım bizi içeriden korur ve toksinlerden kurtulmamız için çok güçlü bir antioksidandır. Vücudu temizler ve ona bakım yapar. Tüm bunlar sindirimi canlandırır ve ihtiyacımız olmayan şeylerden kurtulmamıza yardımcı olur.

Karaciğer ve safra kesesini dengelemek için
Bu en önemli gerçeklerden biri. Kendimizi şişkin, ağır, yorgun ve bitkin hissettiğimiz zamanlar olur. Bazen vücudumuz zayıf beslenme yüzünden zehirlenmiş olabilir ya da bu vücudun temizleme sistemindeki problemlerden kaynaklanabilir. Bu faktör temel olarak karaciğer ve safra kesesinde aşırı yüklenmeden dolayı yaşanır. Ne yapabiliriz?
Bu yorgunluk ve rahatsızlıkla savaşmak için özellikle sabahları saf zeytinyağı ve limondan iyisi yoktur. Herkesin vücudu farklı olduğu için bunları alıp nasıl hissetmeye başladığınızı takip etmelisiniz, genelde neredeyse her zaman iyi sonuçlar alınır.

Eğer uyandığınızda ağzınızda asidik bir tat hissediyorsanız bu karışımı uygulamak harika fikir olacak. Bazen kötü uyuduğumuz günler olur, sindirimimiz yavaşlar ve bazen başımız bile ağrır. Bu durumda vücut toksin doludur ve detoks yapmalıyız demektir. Bir kaşık saf zeytinyağı ve bir kaç damla limon suyu. Hemen kalktıktan sonra ve hatta duş alıp hazırlanmadan önce almalıyız. Yarım saat sonra her zamanki gibi kahvaltınızı edebilirsiniz. Ne kadar iyi hissetmeye başladığınızı fark edeceksiniz.

Zeytinyağı ve limon suyu ile zayıflama tarifi: Sızma zeytinyağı ve limon gerekli malzemelerimiz. Sabahları taze limonu sıkın ve 2 çorba kaşığı kadar limon suyuna 2 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin. Üzerini de 4 çorba kaşığı sıcak su ekleyin. Karışım her  ne kadar su-zeytinyağı birbirinden ayrılsa da aç karna hepsini birden için. gün boyunca da yediklerinize dikkat edin sadece sebze ve meyve ile beslenin. 1 hafta içinde 4 kilo kadar zayıfladığınızı göreceksiniz.

Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ